Yhteystiedot  

 

Edustus ja tukkumyynti

PIRKANMAA 

Tommi Saarinen
Fläkt Woods Oy, PL 6, Hämeentie 23
37801 AKAA
040 868 3539
tommi.saarinen@flaktgroup.com

ETELÄ-SUOMI 

Mikko Muuronen
Lintuvaarantie 2
02650 ESPOO
040 5436386
mikko.muuronen@iloxair.fi

LOUNAIS- JA LÄNSI-SUOMI

Atte Auranen
Piilipuunkatu 11 
21200 RAISIO 
0405377687
atte.auranen@iloxair.fi

POHJOIS-SUOMI

Simo Viinikka
Vesipadantie 5 G 20
90630 OULU
0400 376 863
simo.viinikka@iloxair.fi

KESKI-SUOMI JA ITÄ-SUOMI

Arto Kerman
Rantakalliontie 12
70900 TOIVALA
0400 672 924
arto.kerman@iloxair.fi

MUUT YHTEYSTIEDOT

Iloxair Oy 
Piilipuunkatu 11 
21200 RAISIO 
Puh: 020 442 3700 
http://www.iloxair.fi

Tilaukset ja toimitusaikakyselyt:
myynti@iloxair.fi
040 8407366

Myyntipäällikkö:
Tommi Liikola
040 8683307
tommi.liikola@flaktgroup.com

Tekninen tuki ja huolto: 
huolto@iloxair.fi
Toistaiseksi ei teknistä tukea puhelimitse.  
» Katso tarkemmat tiedot

Vähittäismyynti:
Myynti yksityisille paikallisten jälleenmyyjien kautta.