Yhteystiedot  

 

Edustus ja tukkumyynti

ETELÄ-SUOMI 

Mikko Muuronen
Lintuvaarantie 2
02650 ESPOO
040 5436386
mikko.muuronen@iloxair.fi

KESKI-SUOMI JA ITÄ-SUOMI

Arto Kerman
Rantakalliontie 12
70900 TOIVALA
0400 672 924
arto.kerman@iloxair.fi

LOUNAIS-SUOMI

Atte Auranen
Rydönnotko 1 
20360 TURKU 
0405377687
atte.auranen@iloxair.fi

PIRKANMAA, ETELÄ-POHJANMAA

Minna Korpela
PL 6 (Hämeentie 23)
37801 AKAA
040 489 6077
minna.korpela@flaktgroup.com

POHJOIS-SUOMI

Simo Viinikka
Vesipadantie 5 G 20
90630 OULU
0400 376 863
simo.viinikka@iloxair.fi

MUUT YHTEYSTIEDOT

Iloxair Oy 
Rydönnotko 1 
20360 TURKU 
Puh: 020 442 3700 
http://www.iloxair.fi

Tilaukset ja toimitusaikakyselyt:
myynti@iloxair.fi
040 8407366

Myyntipäällikkö:
Tommi Liikola
040 8683307
tommi.liikola@flaktgroup.com

Tekninen tuki ja huolto: 
huolto@iloxair.fi
040 670 3768
» Katso tarkemmat tiedot

Vähittäismyynti:
Myynti yksityisille paikallisten jälleenmyyjien kautta.